Organizowanie ślubu - jak to ugryźć?
W internecie znajdziecie mnóstwo przedślubnych porad i katalogów, wiele z nich bardzo pomocnych i przydatnych. Dziś dzięki uprzejmości portalu ślubnego "Wesele z klasą" i ja mogę przekazać Wam kilka wskazówek, które mam nadzieję pomogą Wam dokładnie rozplanować Wasze obowiązki poprzedzające ten wyjątkowy dzień. Sprawdźcie, co redakcja "Wesela z klasą" ma do powiedzenia na temat niełatwych przygotowań do ślubu.

Jak zorganizować ślub?

Jeśli ustaliliście już datę ślubu, możecie rozpocząć przygotowania. Z planowaniem ślubu jest trochę jak z prowadzeniem wojny - bez przemyślanej strategii daleko nie zajdziemy. Dlatego warto poświęcić kilka wieczorów na przemyślenie tego, jak wyobrażacie sobie Wasz ślub i wesele (określenie celu). Do tego przyda się także sporządzenie odpowiedniej listy narzędzi (np. zespół muzyczny, samochód, dekoracje, ubiór, atrakcje etc.). 

Ważnym elementem strategii jest cel. Może on brzmieć przykładowo: Chcemy mieć ślub i wesele w stylu glamour. Wówczas stawiacie sobie jasne wytyczne, co do dekoracji (na bogato, z przewagą złota), samochodu (limuzyna lub samochód w stylu retro) i ubioru młodej pary (ona w sukni typu Princessa [choć oczywiście należy wziąć pod uwagę sylwetkę panny młodej, w czym na pewno pomoże konsultantka w salonie mody ślubnej], on w eleganckim fraku lub dostojnym garniturze). Mając sprecyzowany temat przewodni, łatwiej Wam będzie się trzymać wyznaczonej strategii, dzięki czemu unikniecie niepotrzebnych wpadek.

Kiedy już macie ustalony cel i wytypowane odpowiednie narzędzia, możecie przejść do następnego etapu, czyli realizacji. W trakcie Waszych działań warto jest co jakiś czas zerkać na listę i sprawdzać, co zdążyliście już załatwić, co wymaga uwagi, jaki jest status danego zadania etc. Najlepiej będzie, jeśli uprzednio osadzicie swój plan w ramach czasowych i określicie budżet całkowity, a także budżety cząstkowe, które chcecie przeznaczyć na wykonanie danego zadania - na pewno ułatwi Wam to realizację podjętych zadań.

Życzymy powodzenia!
Portal ślubny Wesele z klasą
www.weselezklasa.pl


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Kontakt * Contact

info@doramaar.pl
lub przez formularz kontaktowy w menu bocznym
*** or use the contact box in the side menu

Prawa autorskie * Copyright

Treści prezentowane na stronie są własnością ich autorki, Doroty Pasternak. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych... Czytaj dalej >