Marka

Biżuteria od Dory Maar to indywidualizm. Piękno i precyzja w każdym calu. Zachwyci każdą wymagającą kobietę o wyrafinowanym guście.

Dora Maar, założycielka marki, to pasjonatka rękodzieła, podróży oraz niepowtarzalnych przedmiotów. Ciekawość świata zawsze popychała ją ku poszerzaniu horyzontów, dzięki czemu dziś oferuje Wam spectrum barw i kształtów w swoich nietuzinkowych projektach.

doramaar.pl

Biżuteria Dory Maar to ozdoby na każdą okazję. Znakomity dobór kolorów oraz materiałów najwyższej jakości nadaje im wyjątkowego charakteru, odpowiadającego Twoim potrzebom. Projekty idealnie sprawdzają się jako dodatki casualowe i biznesowe, ale także wieczorowe, czy nawet ślubne.

Czasochłonna i trudna technika wykonania, a także doświadczenie twórcze Dory Maar przenoszą zwykłe ozdoby w inny wymiar. Nadają biżuterii wartości niematerialnej. To wszystko w połączeniu z iście kobiecą estetyką - po prostu uzależnia... Jeśli raz założysz biżuterię od Dory Maar, nie będziesz chciała nosić nic innego!

http://polandhandmade.pl/index.php/kategorie/beading/pasternak-dorota-dora-maar/
Najwyższą jakość oraz estetykę
wyrobów Dory Maar potwierdza:
Poland/Handmade: Znak Dobrego Rękodzieła

Znak Jakości przyznany w dziedzinach:
sutasz, beading
 

Kontakt * Contact

info@doramaar.pl
lub przez formularz kontaktowy w menu bocznym
*** or use the contact box in the side menu

Prawa autorskie * Copyright

Treści prezentowane na stronie są własnością ich autorki, Doroty Pasternak. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych... Czytaj dalej >