O bransoletkach szydełkowo-koralikowych, cz. I

Wydawałoby się, że nie ma, o czym tu mówić... Ot, bransoletki i już, albo kolor odpowiada, albo nie. Tyle.

Nic bardziej mylnego! :)

Szydełkowe bransoletki mają wspaniały potencjał! Wszystko zależy od nas i naszych upodobań. Specjalnie dla tych Czytelników, którzy niekoniecznie wyobrażają sobie, jakie efekty można osiągnąć z tego rodzaju biżuterią, postanowiłam omówić kilka wątków. Jako, że jest o czym pisać, podzielę te informacje na kilka części. Tym razem podpowiem Wam, jakie są możliwości noszenia tych bransoletek, bowiem nie jest to wcale takie oczywiste!

Jak nosić

Te "wężyki", jak mawiają niektórzy, można nosić na wiele różnych sposobów: pojedynczo, grupowo, po kilka sztuk na raz, w zestawieniu z innymi rodzajami bransoletek, przeplecione niczym węzły. Zerknijcie na poniższe przykłady.

Najpierw komplet trzech bransoletek w kobiecym wydaniu:
Fotograf: Foto na obcasach, Modelka & MUA: Agata Krogulec, Fryzura: Milena Kopeć, Biżuteria: Dora Maar

Węże szydełkowo-koralikowe wspaniale wyglądają także w połączeniu z innymi rodzajami bransoletek (idealnie komponują się z makramą, chainamille lub sutaszem):

Możecie także splątać kilka bransoletek, aby całość była jeszcze bardziej obfita i nietypowa. Pamiętajcie jednak, że w zestawie powinno znaleźć się kilka bransoletek bez zapięcia, dzięki temu przeplatanki będą wyglądać szczególnie dobrze:

Jeśli natomiast lubicie mocno zaakcentowane ozdoby na nadgarstku, możecie połączyć wiele bransoletek lub założyć na rękę specjalny naszyjnik 2w1. Spójrzcie na efekt:
Sesja GLAM FATALE. Fotograf: Martyna Kropiowska, modele: Agata Krogulec, Luka Nova, make-up: Karolina Petelicka, biżuteria: Dora Maar

To tyle moich propozycji. Macie własne pomysły? Opiszcie je w komentarzach!
Z przyjemnością dowiem się, jakie są Wasze patenty ;)

1 komentarze:

  1. Fajny pomysł z tymi zaplątanymi, z moich kolorowych wyjdzie tęcza, dosłownie! :)

    OdpowiedzUsuń

 

Kontakt * Contact

info@doramaar.pl
lub przez formularz kontaktowy w menu bocznym
*** or use the contact box in the side menu

Prawa autorskie * Copyright

Treści prezentowane na stronie są własnością ich autorki, Doroty Pasternak. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych... Czytaj dalej >