Pętla *** A loop

Podstawowym składnikiem mojej urlopowej walizki zawsze są materiały do tworzenia. Kiedyś brałam ich bardzo wiele i bardzo różnych z myślą "Przecież nie wiem na jaki pomysł wpadnę, muszę być ubezpieczona na wszystko", przez co zawsze podróżowałam z ciężką i wypchaną po brzegi torbą. Teraz mam inny system. Na urlopie zazwyczaj kończę z szydełkiem w ręku i kordonkiem z nawleczonymi uprzednio koralikami - pakuję wszystko w niewielką szkatułkę, którą mogę wyciągnąć w każdym miejscu i o każdej porze, gdy tylko najdzie mnie ochota :)
Tym sposobem powstał ów nietypowy naszyjnik (który z powodzeniem może być noszony jako obfita bransoletka).

*** The base of my holiday bag is always some materials for crafting. Formerly I have been taking many of them, thing 'I don't know what an idea will shine in my head, so I need all of those things' - this was the reason why my bag was heavy and full each time I traveled. At the time I have another option. Usually I pack only a little case filled with a crochet, thread and beads, that I can take out in every place, whenever I am willing to crochet :)
And this is how the unusual necklace was made (it could be used as a bracelet as well).



Jak go nosić? *** How to wear it?

  
  





4 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomysł, wionanie również :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesteś niesamowita- baaaardzo mi się podoba!

    OdpowiedzUsuń
  3. Boskie i takie fajne kolorki, przypomina mi truskawki ze śmietaną:)

    OdpowiedzUsuń

 

Kontakt * Contact

info@doramaar.pl
lub przez formularz kontaktowy w menu bocznym
*** or use the contact box in the side menu

Prawa autorskie * Copyright

Treści prezentowane na stronie są własnością ich autorki, Doroty Pasternak. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych... Czytaj dalej >