Cztery Pory Roku - niespodziewany obrót akcji


Poniższe naszyjniki, tak samo zresztą jak niedawno wspominane projekty "Biżuteryjki dla WOŚP", zostały wykonane przez wiele par rąk w szczytnym celu jeszcze w ubiegłym roku! Miały swój konkretny cel (pomoc pewnej osobie), jednak z różnych względów i życiowych zawirowań do dziś nie zostały wystawione na aukcję. Z myślą o tym, aby nasza praca, czas i chęć niesienia pomocy nie poszły na marne, postanowiłyśmy przeznaczyć naszyjniki dla Wielkiej Orkiestry.

Każdy został wykonany z elementów nadesłanych przez sutaszystki z całej Polski. Część osób biorących udział w projekcie osobiście przywiozła swoje elementy na miejsce zszywania, aby również uczestniczyć w tworzeniu końcowej formy naszyjników. Mój złoto-brązowy element trafił do pracy jesiennej. Spójrzcie sami, co wyczarowały sutaszystki :)

Aukcje naszyjników znajdziecie pod tym linkiem.
Po więcej sutaszowych projektów charytatywnych kliknijcie tutaj.

PS. Szerzcie informację o aukcjach, gdzie się da! :) "Cztery pory roku" nie mają niestety tak oszałamiającej akcji marketingowej, jaką zdziałały "Biżuteryjki...", dlatego każde udostępnienie jest na wagę złota :)

Naszyjnik "Jesień"


1 komentarze:

 

Kontakt * Contact

info@doramaar.pl
lub przez formularz kontaktowy w menu bocznym
*** or use the contact box in the side menu

Prawa autorskie * Copyright

Treści prezentowane na stronie są własnością ich autorki, Doroty Pasternak. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych... Czytaj dalej >