Małe kolczyki sutasz sztyfty

małe kolczyki sztyfty sutasz
Jesień już w pełni. Nie wiem, jak u Was, ale u mnie wciąż przeważa ta "piękna i złota" :) Czasem na chwilę przychodzą dni szare, mgliste i deszczowe, jednak nie zostają na długo. Dziś wiatr popędza chmury w takim tempie, że co chwilę zmienia aurę. Nie powiem, najbardziej lubię jesień słoneczną, jednak te ponure mgliste poranki mają w sobie coś tajemniczego, co sprawia wrażenie spowolnienia czasu... Jakby cały świat wokół bardzo leniwie budził się do życia i za nic nie chciał rozpocząć nowego dnia. W takim nastroju powstały najnowsze sztyfty: spójrzcie zatem nieco innym wzrokiem na odrobinę szarości... Tym bardziej, że wpisuje się ona w tegoroczne trendy w modzie :)

Wkrótce nowe prace pojawią się w moim butiku w galerii internetowej ArsNeo. Pamiętajcie jednak, że wszystkie wzory jesienno-zimowej kolekcji możecie zamawiać u mnie bezpośrednio :)
małe kolczyki sztyfty sutaszmałe kolczyki sztyfty sutaszmałe kolczyki sztyfty sutasz
  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Kontakt * Contact

info@doramaar.pl
lub przez formularz kontaktowy w menu bocznym
*** or use the contact box in the side menu

Prawa autorskie * Copyright

Treści prezentowane na stronie są własnością ich autorki, Doroty Pasternak. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych... Czytaj dalej >